3D mapa Colonia El Milagro

Satelitní mapa Colonia El Milagro

název bez diakritiky: Colonia El Milagro
správní zařazení: San Salvador, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 40' 0" North, 89° 11' 0" West

Colonia El Milagro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia El MilagroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia El Milagro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia El Milagro, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Salvador, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 40' 0" North, 89° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia El Milagro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia El Milagro

Hotely Colonia El Milagro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia El Milagro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia El Milagro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia El Milagro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia El Milagro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia El Milagro

3D mapa Colonia El Milagro v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia El Milagro, Salvador

3D mapa Colonia El MilagroGoogle Earth – podívejte se na Colonia El Milagro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia El Milagro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia El Milagro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia El Milagro, Salvador v Google Earth »

Letiště Colonia El Milagro a okolí

Letiště ve městě Colonia El Milagro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia El Milagro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia El Milagro (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia El Milagro a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia El Milagro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia El Milagro: textový odkaz

satelitní mapu Colonia El Milagro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia El Milagro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia El Milagro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia El Milagro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia El Milagro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Borowa v oblasti Blachownia, Slaskie, Polsko
  2. Las Gallinas v oblasti Comonfort, Guanajuato, Mexiko
  3. Ban Bang Kung v oblasti Suphan Buri, Central, Thajsko
  4. Morokren v oblasti Belu, Nusa Tenggara Timur, Indonésie
  5. Shahabad v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.