3D mapa Colonia Los Andes

Satelitní mapa Colonia Los Andes

název bez diakritiky: Colonia Los Andes
správní zařazení: San Salvador, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 40' 0" North, 89° 11' 0" West

Colonia Los Andes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia Los AndesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia Los Andes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia Los Andes, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Salvador, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 40' 0" North, 89° 11' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia Los Andes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia Los Andes

Hotely Colonia Los Andes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia Los Andes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Los Andes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia Los Andes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Los Andes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia Los Andes

3D mapa Colonia Los Andes v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia Los Andes, Salvador

3D mapa Colonia Los AndesGoogle Earth – podívejte se na Colonia Los Andes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia Los Andes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia Los Andes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia Los Andes, Salvador v Google Earth »

Letiště Colonia Los Andes a okolí

Letiště ve městě Colonia Los Andes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia Los Andes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia Los Andes (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia Los Andes a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia Los Andes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia Los Andes: textový odkaz

satelitní mapu Colonia Los Andes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia Los Andes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia Los Andes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Los Andes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Los Andes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kotodzou v oblasti Nzerekore, Nzerekore, Guinea
  2. Hinongabe v oblasti Madang, Papua Nová Guinea
  3. San Hermenegildo v oblasti Matanzas, Kuba
  4. Belmont-Tramonet v oblasti Chambery, Savoie, Rhone-Alpes, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.