3D mapa San Salvador

Satelitní mapa San Salvador

název bez diakritiky: San Salvador
správní zařazení: San Salvador, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 42' 31" North, 89° 12' 11" West

San Salvador a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San SalvadorVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Salvador. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Salvador, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Salvador, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 42' 31" North, 89° 12' 11" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Salvador v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Salvador

Hotely San Salvador: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Salvador: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Salvador, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Salvador Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Salvador. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely San Salvador

3D mapa San Salvador v Google Earth

satelitní 3D mapa San Salvador, Salvador

3D mapa San SalvadorGoogle Earth – podívejte se na San Salvador z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Salvador dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Salvador shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Salvador, Salvador v Google Earth »

Letiště San Salvador a okolí

Letiště ve městě San Salvador a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Salvador říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Salvador (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Salvador a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Salvador

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Salvador: textový odkaz

satelitní mapu San Salvador: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Salvador

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Salvador: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Salvador: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Salvador: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Taiyangcun v oblasti Hengdong, Hunan, Čína
  2. Karpovo v oblasti Khvoyninskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Keka v oblasti Eastern Highlands, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.