3D mapa Al `Aysh

Satelitní mapa Al `Aysh

název bez diakritiky: Al `Aysh
správní zařazení: Asir, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 22' 0" North, 42° 51' 0" East

Al `Aysh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al `AyshVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al `Aysh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al `Aysh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Asir, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 22' 0" North, 42° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al `Aysh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al `Aysh

Hotely Al `Aysh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al `Aysh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al `Aysh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al `Aysh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al `Aysh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al `Aysh

3D mapa Al `Aysh v Google Earth

satelitní 3D mapa Al `Aysh, Saudská Arábie

3D mapa Al `AyshGoogle Earth – podívejte se na Al `Aysh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al `Aysh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al `Aysh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al `Aysh, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Al `Aysh a okolí

Letiště ve městě Al `Aysh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al `Aysh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al `Aysh (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al `Aysh a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al `Aysh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al `Aysh: textový odkaz

satelitní mapu Al `Aysh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al `Aysh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al `Aysh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al `Aysh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al `Aysh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cheshmeh-ye Dargah v oblasti Lorestan, Írán
  2. Burneyville v oblasti Love County, Oklahoma, Spojené státy americké
  3. Buset v oblasti Sor-Trondelag, Norsko
  4. Cabin Cove v oblasti Tulare County, California, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.