3D mapa Khamīs Mushayt

Satelitní mapa Khamīs Mushayt

název bez diakritiky: Khamis Mushayt
správní zařazení: Asir, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 18' 23" North, 42° 43' 45" East

Khamīs Mushayt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khamis MushaytVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khamīs Mushayt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khamis Mushayt, administrativně je místo zařazeno do oblasti Asir, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 18' 23" North, 42° 43' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khamīs Mushayt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khamīs Mushayt

Hotely Khamīs Mushayt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khamīs Mushayt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khamīs Mushayt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khamīs Mushayt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khamīs Mushayt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khamīs Mushayt

3D mapa Khamīs Mushayt v Google Earth

satelitní 3D mapa Khamīs Mushayt, Saudská Arábie

3D mapa Khamīs MushaytGoogle Earth – podívejte se na Khamīs Mushayt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khamīs Mushayt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khamīs Mushayt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khamīs Mushayt, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Khamīs Mushayt a okolí

Letiště ve městě Khamīs Mushayt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khamīs Mushayt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khamīs Mushayt (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khamīs Mushayt a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khamīs Mushayt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khamīs Mushayt: textový odkaz

satelitní mapu Khamīs Mushayt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khamīs Mushayt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khamīs Mushayt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khamīs Mushayt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khamīs Mushayt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kharitonovka v oblasti Kochenevskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko
  2. Pusillani v oblasti Munecas, La Paz, Bolívie
  3. Unteraurach v oblasti Bamberg, Oberfranken, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.