3D mapa Ḩizwah

Satelitní mapa Ḩizwah

název bez diakritiky: Hizwah
správní zařazení: Eastern Province, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 26° 22' 45" North, 47° 19' 23" East

Ḩizwah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HizwahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩizwah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hizwah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Eastern Province, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 22' 45" North, 47° 19' 23" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩizwah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩizwah

Hotely Ḩizwah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩizwah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩizwah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩizwah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩizwah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩizwah

3D mapa Ḩizwah v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩizwah, Saudská Arábie

3D mapa ḨizwahGoogle Earth – podívejte se na Ḩizwah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩizwah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩizwah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩizwah, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Ḩizwah a okolí

Letiště ve městě Ḩizwah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩizwah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩizwah (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩizwah a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩizwah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩizwah: textový odkaz

satelitní mapu Ḩizwah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩizwah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩizwah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩizwah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩizwah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kharkanai v oblasti Mohmand, F.a.T.a., Pákistán
  2. Malaya Burgusta v oblasti Proletarskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  3. El Saucito v oblasti Coyame, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.