3D satelitní mapa Al Mushallaḩah v Google Earth

název bez diakritiky: Al Mushallahah
správní zařazení: Jizan, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 21' 0" North, 42° 45' 0" East

Google Earth: Al Mushallaḩah a okolí

Google Earth – mapa Al MushallahahVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Al Mushallaḩah. Zobrazené místo je známé jako Al Mushallahah, administrativně se řadí do oblasti Jizan, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 17° 21' 0" North, 42° 45' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Al Mushallaḩah: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Al Mushallaḩah on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Mushallaḩah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Mushallaḩah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Mushallaḩah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Mushallaḩah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Al Mushallaḩah v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Al Mushallaḩah v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Al Mushallaḩah Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Al Mushallaḩah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Al Mushallaḩah. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Al Mushallaḩah a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Mushallaḩah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Mushallaḩah (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Al Mushallaḩah a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Maydan v oblasti Lvivska, Ukrajina
  2. Pakure Satu v oblasti Minahasa, Sulawesi Utara, Indonésie
  3. Kyjov v oblasti Vranov nad Toplou, Presov, Slovensko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.