3D mapa Jīzān

Satelitní mapa Jīzān

název bez diakritiky: Jizan
správní zařazení: Jizan, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 16° 53' 21" North, 42° 33' 4" East

Jīzān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JizanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jīzān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jizan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jizan, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 53' 21" North, 42° 33' 4" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jīzān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jīzān

Hotely Jīzān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jīzān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jīzān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jīzān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jīzān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jīzān

3D mapa Jīzān v Google Earth

satelitní 3D mapa Jīzān, Saudská Arábie

3D mapa JīzānGoogle Earth – podívejte se na Jīzān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jīzān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jīzān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jīzān, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Jīzān a okolí

Letiště ve městě Jīzān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jīzān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jīzān (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jīzān a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jīzān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jīzān: textový odkaz

satelitní mapu Jīzān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jīzān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jīzān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jīzān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jīzān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Pablo Viejo v oblasti Nandayure, Guanacaste, Kostarika
  2. Bernsdorf v oblasti Chemnitz, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Vygerovka v oblasti Sumska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.