3D mapa Al Ḩifnah

Satelitní mapa Al Ḩifnah

název bez diakritiky: Al Hifnah
správní zařazení: Riyad, Saudská Arábie, Asie
zeměpisná poloha: 25° 41' 34" North, 46° 33' 20" East

Al Ḩifnah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al HifnahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ḩifnah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Hifnah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Riyad, Saudská Arábie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 41' 34" North, 46° 33' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ḩifnah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ḩifnah

Hotely Al Ḩifnah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ḩifnah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ḩifnah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ḩifnah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ḩifnah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Ḩifnah

3D mapa Al Ḩifnah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ḩifnah, Saudská Arábie

3D mapa Al ḨifnahGoogle Earth – podívejte se na Al Ḩifnah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ḩifnah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ḩifnah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ḩifnah, Saudská Arábie v Google Earth »

Letiště Al Ḩifnah a okolí

Letiště ve městě Al Ḩifnah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ḩifnah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ḩifnah (Saudská Arábie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ḩifnah a celou oblast Saudská Arábie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ḩifnah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ḩifnah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ḩifnah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ḩifnah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ḩifnah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩifnah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩifnah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tambarobone v oblasti Poso, Sulawesi Tengah, Indonésie
  2. Richer v oblasti Division No. 2, Manitoba, Kanada
  3. Ugarte v oblasti Viscaya, Pais Vasco, Španělsko
  4. Petrovskoye v oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina
  5. Southview Estates Mobile Home Park v oblasti Wood County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.