3D satelitní mapa Hann-Pêcheur v Google Earth

název bez diakritiky: Hann-Pecheur
správní zařazení: Dakar, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 43' 33" North, 17° 25' 46" West

Google Earth: Hann-Pêcheur a okolí

Google Earth – mapa Hann-PecheurVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Hann-Pêcheur. Zobrazené místo je známé jako Hann-Pecheur, administrativně se řadí do oblasti Dakar, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 14° 43' 33" North, 17° 25' 46" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Hann-Pêcheur: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Hann-Pêcheur on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hann-Pêcheur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hann-Pêcheur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hann-Pêcheur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hann-Pêcheur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Hann-Pêcheur v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Hann-Pêcheur v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Hann-Pêcheur Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Hann-Pêcheur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Hann-Pêcheur. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Hann-Pêcheur a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hann-Pêcheur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hann-Pêcheur (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Hann-Pêcheur a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Keutkhali v oblasti Munshiganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Mirkovo v oblasti Grad Sofija, Bulharsko
  3. Kwanghyewol-li v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  4. Flower Hill v oblasti West Feliciana Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  5. Taloa v oblasti Rift Valley, Keňa

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.