3D mapa Les Almadies

Satelitní mapa Les Almadies

název bez diakritiky: Les Almadies
správní zařazení: Dakar, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 44' 32" North, 17° 31' 15" West

Les Almadies a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Les AlmadiesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Les Almadies. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Les Almadies, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dakar, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 44' 32" North, 17° 31' 15" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Les Almadies v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Les Almadies

Hotely Les Almadies: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Les Almadies: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Les Almadies, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Les Almadies Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Les Almadies. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Les Almadies

3D mapa Les Almadies v Google Earth

satelitní 3D mapa Les Almadies, Senegal

3D mapa Les AlmadiesGoogle Earth – podívejte se na Les Almadies z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Les Almadies dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Les Almadies shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Les Almadies, Senegal v Google Earth »

Letiště Les Almadies a okolí

Letiště ve městě Les Almadies a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Les Almadies říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Les Almadies (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Les Almadies a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Les Almadies

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Les Almadies: textový odkaz

satelitní mapu Les Almadies: obrázkový odkaz

satelitní mapu Les Almadies

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Les Almadies: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Almadies: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Les Almadies: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Nasiib v oblasti Jilib, J. Dhexe, Somálsko
  2. Jacktown v oblasti Westmoreland County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.