3D satelitní mapa Île de Guior v Google Earth

název bez diakritiky: Ile de Guior
správní zařazení: Fatick, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 50' 0" North, 16° 42' 0" West

Google Earth: Île de Guior a okolí

Google Earth – mapa Ile de GuiorVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Île de Guior. Zobrazené místo je známé jako Ile de Guior, administrativně se řadí do oblasti Fatick, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 13° 50' 0" North, 16° 42' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Île de Guior: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Île de Guior on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Île de Guior: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Île de Guior, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Île de Guior Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Île de Guior. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Île de Guior v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Île de Guior v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Île de Guior Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Île de Guior shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Île de Guior. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Île de Guior a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Île de Guior říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Île de Guior (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Île de Guior a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa


    Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.