3D satelitní mapa Darsilame v Google Earth

název bez diakritiky: Darsilame
správní zařazení: Kolda, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 39' 1" North, 15° 28' 16" West

Google Earth: Darsilame a okolí

Google Earth – mapa DarsilameVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Darsilame. Zobrazené místo je známé jako Darsilame, administrativně se řadí do oblasti Kolda, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 12° 39' 1" North, 15° 28' 16" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Darsilame: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Darsilame on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Darsilame: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Darsilame, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Darsilame Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Darsilame. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Darsilame v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Darsilame v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Darsilame Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Darsilame shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Darsilame. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Darsilame a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Darsilame říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Darsilame (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Darsilame a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Hamunsu-dong v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  2. Ulissone v oblasti Morrumbene, Inhambane, Mozambik
  3. Gamowa v oblasti Bungudu, Sokoto, Nigérie
  4. La Candelaria v oblasti Mezquital, Durango, Mexiko
  5. Kek-Moynok Vtoroye v oblasti Issyk-Kul, Kyrgyzstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.