3D mapa Oundiou

Satelitní mapa Oundiou

název bez diakritiky: Oundiou
správní zařazení: Kolda, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 33' 24" North, 15° 53' 35" West

Oundiou a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OundiouVítejte na stránce věnované satelitní mapě Oundiou. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Oundiou, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kolda, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 33' 24" North, 15° 53' 35" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Oundiou v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Oundiou

Hotely Oundiou: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Oundiou: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Oundiou, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Oundiou Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Oundiou. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Oundiou

3D mapa Oundiou v Google Earth

satelitní 3D mapa Oundiou, Senegal

3D mapa OundiouGoogle Earth – podívejte se na Oundiou z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Oundiou dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Oundiou shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Oundiou, Senegal v Google Earth »

Letiště Oundiou a okolí

Letiště ve městě Oundiou a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Oundiou říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Oundiou (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Oundiou a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Oundiou

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Oundiou: textový odkaz

satelitní mapu Oundiou: obrázkový odkaz

satelitní mapu Oundiou

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Oundiou: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Oundiou: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Oundiou: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khudero Barp v oblasti Churu, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.