3D mapa Sud

Satelitní mapa Sud

název bez diakritiky: Sud
správní zařazení: Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 16° 1' 21" North, 16° 30' 26" West

Sud a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SudVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sud. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sud, administrativně je místo zařazeno do oblasti Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 1' 21" North, 16° 30' 26" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sud v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sud

Hotely Sud: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sud: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sud, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sud Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sud. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sud

3D mapa Sud v Google Earth

satelitní 3D mapa Sud, Senegal

3D mapa SudGoogle Earth – podívejte se na Sud z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sud dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sud shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sud, Senegal v Google Earth »

Letiště Sud a okolí

Letiště ve městě Sud a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sud říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sud (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sud a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sud

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sud: textový odkaz

satelitní mapu Sud: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sud

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sud: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sud: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sud: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zheltukhin v oblasti Ilovlinskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko
  2. Astorga v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Citluk v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. Redkey v oblasti Jay County, Indiana, Spojené státy americké
  5. Gesia Gorka v oblasti Kepno, Wielkopolskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.