3D mapa Ngogo

Satelitní mapa Ngogo

název bez diakritiky: Ngogo
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 27' 0" North, 16° 56' 0" West

Ngogo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgogoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngogo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngogo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 27' 0" North, 16° 56' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngogo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngogo

Hotely Ngogo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngogo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngogo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngogo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngogo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngogo

3D mapa Ngogo v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngogo, Senegal

3D mapa NgogoGoogle Earth – podívejte se na Ngogo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngogo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngogo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngogo, Senegal v Google Earth »

Letiště Ngogo a okolí

Letiště ve městě Ngogo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngogo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngogo (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngogo a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngogo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngogo: textový odkaz

satelitní mapu Ngogo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngogo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngogo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngogo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngogo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gryaznukha v oblasti Zaigraevskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko
  2. Tan Dinh v oblasti Quang Trach, Quang Binh, Vietnam
  3. Garran Cross Roads v oblasti Monaghan, North East, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.