3D mapa Somone

Satelitní mapa Somone

název bez diakritiky: Somone
správní zařazení: Thies, Senegal, Afrika
zeměpisná poloha: 14° 29' 10" North, 17° 4' 43" West

Somone a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SomoneVítejte na stránce věnované satelitní mapě Somone. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Somone, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thies, Senegal, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 29' 10" North, 17° 4' 43" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Somone v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Somone

Hotely Somone: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Somone: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Somone, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Somone Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Somone. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Somone

3D mapa Somone v Google Earth

satelitní 3D mapa Somone, Senegal

3D mapa SomoneGoogle Earth – podívejte se na Somone z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Somone dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Somone shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Somone, Senegal v Google Earth »

Letiště Somone a okolí

Letiště ve městě Somone a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Somone říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Somone (Senegal)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Somone a celou oblast Senegal. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Somone

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Somone: textový odkaz

satelitní mapu Somone: obrázkový odkaz

satelitní mapu Somone

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Somone: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Somone: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Somone: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Griessegg v oblasti Feldbach, Steiermark, Rakousko
  2. Soucieu-en-Jarrest v oblasti Lyon, Rhone, Rhone-Alpes, Francie
  3. McCarley v oblasti Carroll County, Mississippi, Spojené státy americké
  4. Ampisavankaratra v oblasti Maevatanana, Mahajanga, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.