3D mapa Daru

Satelitní mapa Daru

název bez diakritiky: Daru
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 29' 44" North, 11° 10' 6" West

Daru a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DaruVítejte na stránce věnované satelitní mapě Daru. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daru, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 29' 44" North, 11° 10' 6" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Daru v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Daru

Hotely Daru: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Daru: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Daru, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Daru Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Daru. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Daru v Google Earth

satelitní 3D mapa Daru, Sierra Leone

3D mapa DaruGoogle Earth – podívejte se na Daru z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Daru dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Daru shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Daru, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Daru a okolí

Letiště ve městě Daru a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Daru říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Daru (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Daru a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Daru

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Daru: textový odkaz

satelitní mapu Daru: obrázkový odkaz

satelitní mapu Daru

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Daru: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Daru: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Daru: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Velingara Pakane v oblasti Kolda, Senegal
  2. Cireseni v oblasti Harghita, Rumunsko
  3. Vergelle v oblasti Siena, Toscana, Itálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.