3D mapa Jombehun

Satelitní mapa Jombehun

název bez diakritiky: Jombehun
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 34' 0" North, 11° 4' 0" West

Jombehun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JombehunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jombehun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jombehun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 34' 0" North, 11° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jombehun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jombehun

Hotely Jombehun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jombehun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jombehun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jombehun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jombehun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Jombehun v Google Earth

satelitní 3D mapa Jombehun, Sierra Leone

3D mapa JombehunGoogle Earth – podívejte se na Jombehun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jombehun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jombehun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jombehun, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Jombehun a okolí

Letiště ve městě Jombehun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jombehun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jombehun (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jombehun a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jombehun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jombehun: textový odkaz

satelitní mapu Jombehun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jombehun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jombehun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jombehun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jombehun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sankt Gotthard v oblasti Melk, Niederosterreich, Rakousko
  2. Osterbole v oblasti Bollnas Kommun, Gavleborgs Lan, Švédsko
  3. Deh Kalb`ali v oblasti Esfahan, Írán
  4. Ban Nong Ya Khao v oblasti Nakhon Ratchasima, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.