3D mapa Moindu

Satelitní mapa Moindu

název bez diakritiky: Moindu
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 8° 16' 0" North, 11° 21' 0" West

Moindu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MoinduVítejte na stránce věnované satelitní mapě Moindu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Moindu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 16' 0" North, 11° 21' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Moindu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Moindu

Hotely Moindu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moindu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moindu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moindu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moindu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Moindu v Google Earth

satelitní 3D mapa Moindu, Sierra Leone

3D mapa MoinduGoogle Earth – podívejte se na Moindu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Moindu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Moindu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Moindu, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Moindu a okolí

Letiště ve městě Moindu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Moindu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Moindu (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Moindu a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Moindu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Moindu: textový odkaz

satelitní mapu Moindu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Moindu

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Moindu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Moindu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Moindu: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Hesslingen v oblasti Hameln-Pyrmont, Hannover, Niedersachsen, Německo
  2. Hinter Heimat v oblasti Aichach-Friedberg, Schwaben, Bayern, Německo
  3. Swansea v oblasti La Paz County, Arizona, Spojené státy americké
  4. Mongoungou v oblasti Dola (Ndende), Ngounie, Gabun
  5. Tacalpo v oblasti Ayabaca, Piura, Peru
  6. Suq ath Thuluth v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.