3D mapa Pendembu

Satelitní mapa Pendembu

název bez diakritiky: Pendembu
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 48' 13" North, 11° 4' 59" West

Pendembu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PendembuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pendembu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pendembu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 48' 13" North, 11° 4' 59" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pendembu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pendembu

Hotely Pendembu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pendembu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pendembu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pendembu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pendembu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Pendembu v Google Earth

satelitní 3D mapa Pendembu, Sierra Leone

3D mapa PendembuGoogle Earth – podívejte se na Pendembu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pendembu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pendembu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pendembu, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Pendembu a okolí

Letiště ve městě Pendembu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pendembu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pendembu (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pendembu a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pendembu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pendembu: textový odkaz

satelitní mapu Pendembu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pendembu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pendembu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pendembu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pendembu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Durgapur v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Volpago del Montello v oblasti Treviso, Veneto, Itálie
  3. `Izbat Barradah v oblasti Ash Sharqiyah (Sharkia), Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.