3D mapa Waima Tokpombu

Satelitní mapa Waima Tokpombu

název bez diakritiky: Waima Tokpombu
správní zařazení: Kenema, Eastern, Sierra Leone, Afrika
zeměpisná poloha: 7° 51' 0" North, 11° 19' 0" West

Waima Tokpombu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Waima TokpombuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Waima Tokpombu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Waima Tokpombu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 51' 0" North, 11° 19' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Waima Tokpombu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Waima Tokpombu

Hotely Waima Tokpombu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Waima Tokpombu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Waima Tokpombu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Waima Tokpombu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Waima Tokpombu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Waima Tokpombu v Google Earth

satelitní 3D mapa Waima Tokpombu, Sierra Leone

3D mapa Waima TokpombuGoogle Earth – podívejte se na Waima Tokpombu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Waima Tokpombu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Waima Tokpombu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Waima Tokpombu, Sierra Leone v Google Earth »

Letiště Waima Tokpombu a okolí

Letiště ve městě Waima Tokpombu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Waima Tokpombu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Waima Tokpombu (Sierra Leone)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Waima Tokpombu a celou oblast Sierra Leone. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Waima Tokpombu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Waima Tokpombu: textový odkaz

satelitní mapu Waima Tokpombu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Waima Tokpombu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Waima Tokpombu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Waima Tokpombu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Waima Tokpombu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vale do Guapore v oblasti Mato Grosso, Mato Grosso, Brazílie
  2. Gokgedik v oblasti Izmir, Turecko
  3. Jolo v oblasti McDowell County, West Virginia, Spojené státy americké
  4. Saint-Lager-Bressac v oblasti Privas, Ardeche, Rhone-Alpes, Francie
  5. Los Andes v oblasti Ataco, Tolima, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.