3D mapa Bedok New Town

Satelitní mapa Bedok New Town

název bez diakritiky: Bedok New Town
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 19' 35" North, 103° 56' 30" East

Bedok New Town a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bedok New TownVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bedok New Town. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bedok New Town, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 19' 35" North, 103° 56' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bedok New Town v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bedok New Town

Hotely Bedok New Town: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bedok New Town: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bedok New Town, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bedok New Town Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bedok New Town. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bedok New Town

3D mapa Bedok New Town v Google Earth

satelitní 3D mapa Bedok New Town, Singapur

3D mapa Bedok New TownGoogle Earth – podívejte se na Bedok New Town z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bedok New Town dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bedok New Town shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bedok New Town, Singapur v Google Earth »

Letiště Bedok New Town a okolí

Letiště ve městě Bedok New Town a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bedok New Town říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bedok New Town (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bedok New Town a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bedok New Town

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bedok New Town: textový odkaz

satelitní mapu Bedok New Town: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bedok New Town

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bedok New Town: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bedok New Town: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bedok New Town: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Motainkil v oblasti Moyamba, Southern, Sierra Leone
  2. Troitskaya v oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina
  3. Stocklitz v oblasti Feldkirchen in Karnten, Karnten, Rakousko
  4. Extension El Verde v oblasti Caguas Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  5. Ala v oblasti Gotland Kommun, Gotlands Lan, Švédsko
  6. Panchthubi v oblasti Comilla Zl, Chittagong Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.