3D mapa Sarang Rimau

Satelitní mapa Sarang Rimau

název bez diakritiky: Sarang Rimau
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 15' 35" North, 103° 48' 32" East

Sarang Rimau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sarang RimauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sarang Rimau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sarang Rimau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 15' 35" North, 103° 48' 32" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sarang Rimau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sarang Rimau

Hotely Sarang Rimau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sarang Rimau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sarang Rimau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sarang Rimau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sarang Rimau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sarang Rimau

3D mapa Sarang Rimau v Google Earth

satelitní 3D mapa Sarang Rimau, Singapur

3D mapa Sarang RimauGoogle Earth – podívejte se na Sarang Rimau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sarang Rimau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sarang Rimau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sarang Rimau, Singapur v Google Earth »

Letiště Sarang Rimau a okolí

Letiště ve městě Sarang Rimau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sarang Rimau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sarang Rimau (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sarang Rimau a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sarang Rimau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sarang Rimau: textový odkaz

satelitní mapu Sarang Rimau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sarang Rimau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sarang Rimau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarang Rimau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sarang Rimau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bethania v oblasti Wayambo Weg, Saramacca, Surinam
  2. Languyan v oblasti Tawi-Tawi, Region 9, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.