3D mapa Simei New Town

Satelitní mapa Simei New Town

název bez diakritiky: Simei New Town
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 20' 28" North, 103° 57' 22" East

Simei New Town a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Simei New TownVítejte na stránce věnované satelitní mapě Simei New Town. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Simei New Town, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 20' 28" North, 103° 57' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Simei New Town v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Simei New Town

Hotely Simei New Town: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Simei New Town: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Simei New Town, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Simei New Town Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Simei New Town. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Simei New Town

3D mapa Simei New Town v Google Earth

satelitní 3D mapa Simei New Town, Singapur

3D mapa Simei New TownGoogle Earth – podívejte se na Simei New Town z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Simei New Town dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Simei New Town shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Simei New Town, Singapur v Google Earth »

Letiště Simei New Town a okolí

Letiště ve městě Simei New Town a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Simei New Town říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Simei New Town (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Simei New Town a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Simei New Town

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Simei New Town: textový odkaz

satelitní mapu Simei New Town: obrázkový odkaz

satelitní mapu Simei New Town

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Simei New Town: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Simei New Town: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Simei New Town: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zuran v oblasti Kerman, Írán
  2. Mulla Bagh v oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán
  3. Nash Corner v oblasti Lee County, Arkansas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.