3D mapa York Hill Estate

Satelitní mapa York Hill Estate

název bez diakritiky: York Hill Estate
správní zařazení: Singapore, Singapur, Asie
zeměpisná poloha: 1° 17' 14" North, 103° 50' 15" East

York Hill Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa York Hill EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě York Hill Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je York Hill Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Singapore, Singapur, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 17' 14" North, 103° 50' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: York Hill Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely York Hill Estate

Hotely York Hill Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely York Hill Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě York Hill Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě York Hill Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě York Hill Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města York Hill Estate

3D mapa York Hill Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa York Hill Estate, Singapur

3D mapa York Hill EstateGoogle Earth – podívejte se na York Hill Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu York Hill Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu York Hill Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa York Hill Estate, Singapur v Google Earth »

Letiště York Hill Estate a okolí

Letiště ve městě York Hill Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích York Hill Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast York Hill Estate (Singapur)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro York Hill Estate a celou oblast Singapur. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu York Hill Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu York Hill Estate: textový odkaz

satelitní mapu York Hill Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu York Hill Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu York Hill Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu York Hill Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu York Hill Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sangiugul v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  2. El Huerfano v oblasti Chihuahua, Chihuahua, Mexiko
  3. Yerlicoban v oblasti Siirt, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.