3D mapa Turie Pole

Satelitní mapa Turie Pole

název bez diakritiky: Turie Pole
správní zařazení: Zvolen, Banska Bystrica, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 24' 0" North, 19° 20' 0" East

Turie Pole a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Turie PoleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Turie Pole. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Turie Pole, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zvolen, Banska Bystrica, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 24' 0" North, 19° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Turie Pole v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Turie Pole

Hotely Turie Pole: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Turie Pole: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Turie Pole, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Turie Pole Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Turie Pole. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Turie Pole

3D mapa Turie Pole v Google Earth

satelitní 3D mapa Turie Pole, Slovensko

3D mapa Turie PoleGoogle Earth – podívejte se na Turie Pole z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Turie Pole dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Turie Pole shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Turie Pole, Slovensko v Google Earth »

Letiště Turie Pole a okolí

Letiště ve městě Turie Pole a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Turie Pole říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Turie Pole (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Turie Pole a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Turie Pole

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Turie Pole: textový odkaz

satelitní mapu Turie Pole: obrázkový odkaz

satelitní mapu Turie Pole

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Turie Pole: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Turie Pole: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Turie Pole: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Athar v oblasti Abyan, Former South Yemen, Jemen
  2. Huangshaxi v oblasti Xupu, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.