3D mapa Lorinčík

Satelitní mapa Lorinčík

název bez diakritiky: Lorincik
správní zařazení: Okres Kosice II, Kosice, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 41' 0" North, 21° 12' 0" East

Lorinčík a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LorincikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lorinčík. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lorincik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Okres Kosice II, Kosice, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 41' 0" North, 21° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lorinčík v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lorinčík

Hotely Lorinčík: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lorinčík: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lorinčík, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lorinčík Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lorinčík. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lorinčík

3D mapa Lorinčík v Google Earth

satelitní 3D mapa Lorinčík, Slovensko

3D mapa LorinčíkGoogle Earth – podívejte se na Lorinčík z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lorinčík dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lorinčík shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lorinčík, Slovensko v Google Earth »

Letiště Lorinčík a okolí

Letiště ve městě Lorinčík a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lorinčík říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lorinčík (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lorinčík a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lorinčík

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lorinčík: textový odkaz

satelitní mapu Lorinčík: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lorinčík

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lorinčík: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lorinčík: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lorinčík: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Devereux Creek v oblasti Mirani, Queensland, Austrálie
  2. Cholula v oblasti Tianguistengo, Hidalgo, Mexiko
  3. Marken v oblasti Norberg Kommun, Vastmanlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.