3D mapa Bardejovské Kúpele

Satelitní mapa Bardejovské Kúpele

název bez diakritiky: Bardejovske Kupele
správní zařazení: Bardejov, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 20' 0" North, 21° 16' 0" East

Bardejovské Kúpele a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bardejovske KupeleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bardejovské Kúpele. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bardejovske Kupele, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bardejov, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 20' 0" North, 21° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bardejovské Kúpele v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bardejovské Kúpele

Hotely Bardejovské Kúpele: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bardejovské Kúpele: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bardejovské Kúpele, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bardejovské Kúpele Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bardejovské Kúpele. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bardejovské Kúpele

3D mapa Bardejovské Kúpele v Google Earth

satelitní 3D mapa Bardejovské Kúpele, Slovensko

3D mapa Bardejovské KúpeleGoogle Earth – podívejte se na Bardejovské Kúpele z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bardejovské Kúpele dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bardejovské Kúpele shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bardejovské Kúpele, Slovensko v Google Earth »

Letiště Bardejovské Kúpele a okolí

Letiště ve městě Bardejovské Kúpele a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bardejovské Kúpele říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bardejovské Kúpele (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bardejovské Kúpele a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bardejovské Kúpele

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bardejovské Kúpele: textový odkaz

satelitní mapu Bardejovské Kúpele: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bardejovské Kúpele

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bardejovské Kúpele: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bardejovské Kúpele: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bardejovské Kúpele: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oinamlong v oblasti Imphal (Cachar) (x), Manipur, Indie
  2. Andarawewa v oblasti North Western, Srí Lanka
  3. Cano del Medio v oblasti Santa Maria de Ipire, Guarico, Venezuela
  4. Averstad v oblasti Karlstad Kommun, Varmlands Lan, Švédsko
  5. Hatamabad v oblasti Lorestan, Írán
  6. Ouled Lahcene v oblasti Mascara, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.