3D mapa Poprad

Satelitní mapa Poprad

název bez diakritiky: Poprad
správní zařazení: Poprad, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 3' 0" North, 20° 18' 0" East

Poprad a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PopradVítejte na stránce věnované satelitní mapě Poprad. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Poprad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Poprad, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 3' 0" North, 20° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Poprad v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Poprad

Hotely Poprad: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Poprad: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Poprad, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Poprad Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Poprad. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Poprad

3D mapa Poprad v Google Earth

satelitní 3D mapa Poprad, Slovensko

3D mapa PopradGoogle Earth – podívejte se na Poprad z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Poprad dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Poprad shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Poprad, Slovensko v Google Earth »

Letiště Poprad a okolí

Letiště ve městě Poprad a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Poprad říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Poprad (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Poprad a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Poprad

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Poprad: textový odkaz

satelitní mapu Poprad: obrázkový odkaz

satelitní mapu Poprad

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Poprad: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Poprad: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Poprad: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Seminova Lhota v oblasti Jičín, Královéhradecký kraj, Česká republika
  2. Calis v oblasti Ankara, Turecko
  3. Delicias v oblasti Nuflo de Chavez, Santa Cruz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.