3D mapa Haniska

Satelitní mapa Haniska

název bez diakritiky: Haniska
správní zařazení: Presov, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 58' 0" North, 21° 15' 0" East

Haniska a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HaniskaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Haniska. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Haniska, administrativně je místo zařazeno do oblasti Presov, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 58' 0" North, 21° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Haniska v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Haniska

Hotely Haniska: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Haniska: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Haniska, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Haniska Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Haniska. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Haniska

3D mapa Haniska v Google Earth

satelitní 3D mapa Haniska, Slovensko

3D mapa HaniskaGoogle Earth – podívejte se na Haniska z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Haniska dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Haniska shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Haniska, Slovensko v Google Earth »

Letiště Haniska a okolí

Letiště ve městě Haniska a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Haniska říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Haniska (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Haniska a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Haniska

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Haniska: textový odkaz

satelitní mapu Haniska: obrázkový odkaz

satelitní mapu Haniska

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Haniska: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Haniska: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Haniska: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pustohl v oblasti Bad Doberan, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  2. Buji v oblasti Bao An, Guangdong, Čína
  3. Tanguen v oblasti Kombissiri, Bazega, Burkina Faso
  4. Hvedstrup v oblasti Gundso, Roskilde, Dánsko
  5. Ouwendorp v oblasti Gelderland, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.