3D mapa Prešov

Satelitní mapa Prešov

název bez diakritiky: Presov
správní zařazení: Presov, Presov, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 0' 0" North, 21° 15' 0" East

Prešov a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PresovVítejte na stránce věnované satelitní mapě Prešov. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Presov, administrativně je místo zařazeno do oblasti Presov, Presov, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 0' 0" North, 21° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Prešov v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Prešov

Hotely Prešov: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Prešov: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Prešov, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Prešov Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Prešov. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Prešov

3D mapa Prešov v Google Earth

satelitní 3D mapa Prešov, Slovensko

3D mapa PrešovGoogle Earth – podívejte se na Prešov z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Prešov dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Prešov shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Prešov, Slovensko v Google Earth »

Letiště Prešov a okolí

Letiště ve městě Prešov a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Prešov říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Prešov (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Prešov a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Prešov

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Prešov: textový odkaz

satelitní mapu Prešov: obrázkový odkaz

satelitní mapu Prešov

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Prešov: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Prešov: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Prešov: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dojegheh Dustaqad v oblasti Fars, Írán
  2. Santo Tomas v oblasti Pampanga, Region 3, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.