3D satelitní mapa Trenčianska Teplá v Google Earth

název bez diakritiky: Trencianska Tepla
správní zařazení: Trencin, Trencin, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 56' 0" North, 18° 7' 0" East

Google Earth: Trenčianska Teplá a okolí

Google Earth – mapa Trencianska TeplaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Trenčianska Teplá. Zobrazené místo je známé jako Trencianska Tepla, administrativně se řadí do oblasti Trencin, Trencin, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 48° 56' 0" North, 18° 7' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Trenčianska Teplá: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Trenčianska Teplá on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trenčianska Teplá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trenčianska Teplá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trenčianska Teplá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trenčianska Teplá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Trenčianska Teplá v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Trenčianska Teplá v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Trenčianska Teplá Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Trenčianska Teplá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Trenčianska Teplá. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Trenčianska Teplá a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trenčianska Teplá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trenčianska Teplá (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Trenčianska Teplá a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. `Arab Kawm al Birkah v oblasti Al Buhayrah (Behera), Lower Egypt, Egypt
  2. Balawane v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka
  3. Badashka v oblasti Tatyshlinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  4. Douar Brahim Ben Rahal v oblasti Bizerte, Region 2, Tunisko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.