3D mapa Hričovské Podhradie

Satelitní mapa Hričovské Podhradie

název bez diakritiky: Hricovske Podhradie
správní zařazení: Zilina, Zilina, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 13' 0" North, 18° 37' 0" East

Hričovské Podhradie a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hricovske PodhradieVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hričovské Podhradie. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hricovske Podhradie, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zilina, Zilina, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 13' 0" North, 18° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hričovské Podhradie v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hričovské Podhradie

Hotely Hričovské Podhradie: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hričovské Podhradie: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hričovské Podhradie, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hričovské Podhradie Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hričovské Podhradie. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hričovské Podhradie

3D mapa Hričovské Podhradie v Google Earth

satelitní 3D mapa Hričovské Podhradie, Slovensko

3D mapa Hričovské PodhradieGoogle Earth – podívejte se na Hričovské Podhradie z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hričovské Podhradie dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hričovské Podhradie shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hričovské Podhradie, Slovensko v Google Earth »

Letiště Hričovské Podhradie a okolí

Letiště ve městě Hričovské Podhradie a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hričovské Podhradie říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hričovské Podhradie (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hričovské Podhradie a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hričovské Podhradie

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hričovské Podhradie: textový odkaz

satelitní mapu Hričovské Podhradie: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hričovské Podhradie

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hričovské Podhradie: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hričovské Podhradie: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hričovské Podhradie: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tai Tapu v oblasti Canterbury, Nový Zéland
  2. Al `Ulya v oblasti Al Mudhaibi, A Sharqiya, Omán
  3. Albu Muhawish v oblasti Babil, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.