3D mapa Považský Chlmec

Satelitní mapa Považský Chlmec

název bez diakritiky: Povazsky Chlmec
správní zařazení: Zilina, Zilina, Slovensko, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 14' 0" North, 18° 44' 0" East

Považský Chlmec a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Povazsky ChlmecVítejte na stránce věnované satelitní mapě Považský Chlmec. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Povazsky Chlmec, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zilina, Zilina, Slovensko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 14' 0" North, 18° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Považský Chlmec v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Považský Chlmec

Hotely Považský Chlmec: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Považský Chlmec: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Považský Chlmec, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Považský Chlmec Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Považský Chlmec. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Považský Chlmec

3D mapa Považský Chlmec v Google Earth

satelitní 3D mapa Považský Chlmec, Slovensko

3D mapa Považský ChlmecGoogle Earth – podívejte se na Považský Chlmec z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Považský Chlmec dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Považský Chlmec shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Považský Chlmec, Slovensko v Google Earth »

Letiště Považský Chlmec a okolí

Letiště ve městě Považský Chlmec a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Považský Chlmec říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Považský Chlmec (Slovensko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Považský Chlmec a celou oblast Slovensko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Považský Chlmec

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Považský Chlmec: textový odkaz

satelitní mapu Považský Chlmec: obrázkový odkaz

satelitní mapu Považský Chlmec

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Považský Chlmec: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Považský Chlmec: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Považský Chlmec: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tomaszew Stary v oblasti Zyrardow, Mazowieckie, Polsko
  2. Zevgarakion v oblasti Aitolia kai Akarnania, Sterea Ellas, Řecko
  3. Kilgah v oblasti Maluku Tengah, Maluku, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.