3D mapa Bled

Satelitní mapa Bled

název bez diakritiky: Bled
správní zařazení: Bled, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 22' 9" North, 14° 6' 49" East

Bled a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BledVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bled. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bled, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bled, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 22' 9" North, 14° 6' 49" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bled v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bled

Hotely Bled: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bled: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bled, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bled Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bled. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Bled

3D mapa Bled v Google Earth

satelitní 3D mapa Bled, Slovinsko

3D mapa BledGoogle Earth – podívejte se na Bled z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bled dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bled shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bled, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Bled a okolí

Letiště ve městě Bled a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bled říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bled (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bled a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bled

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bled: textový odkaz

satelitní mapu Bled: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bled

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bled: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bled: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bled: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uggelsta v oblasti Uppsala Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  2. Paris Heights v oblasti Clarke County, Virginia, Spojené státy americké
  3. Chungbuhung v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  4. Berezovka v oblasti Kozhevnikovskiy rayon, Tomskaya Oblast, Rusko
  5. Wanninah al Gharbiyah v oblasti Suhaj, Upper Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.