3D mapa Muha Vas

Satelitní mapa Muha Vas

název bez diakritiky: Muha Vas
správní zařazení: Kocevje, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 32' 8" North, 14° 55' 50" East

Muha Vas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Muha VasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Muha Vas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Muha Vas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kocevje, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 32' 8" North, 14° 55' 50" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Muha Vas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Muha Vas

Hotely Muha Vas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Muha Vas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Muha Vas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Muha Vas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Muha Vas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Muha Vas

3D mapa Muha Vas v Google Earth

satelitní 3D mapa Muha Vas, Slovinsko

3D mapa Muha VasGoogle Earth – podívejte se na Muha Vas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Muha Vas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Muha Vas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Muha Vas, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Muha Vas a okolí

Letiště ve městě Muha Vas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Muha Vas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Muha Vas (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Muha Vas a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Muha Vas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Muha Vas: textový odkaz

satelitní mapu Muha Vas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Muha Vas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Muha Vas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Muha Vas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Muha Vas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Todu v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika
  2. Biwala v oblasti Boumba-Et-Ngoko, Est, Kamerun
  3. Ihala Olugollewa v oblasti North Central, Srí Lanka
  4. Birnin Mailafia v oblasti Ningi, Bauchi, Nigérie
  5. La Guarda v oblasti Badajoz, Extremadura, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.