3D mapa Pečice

Satelitní mapa Pečice

název bez diakritiky: Pecice
správní zařazení: Kozje, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 1' 0" North, 15° 35' 0" East

Pečice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PeciceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pečice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pecice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kozje, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 1' 0" North, 15° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pečice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pečice

Hotely Pečice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pečice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pečice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pečice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pečice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pečice

3D mapa Pečice v Google Earth

satelitní 3D mapa Pečice, Slovinsko

3D mapa PečiceGoogle Earth – podívejte se na Pečice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pečice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pečice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pečice, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Pečice a okolí

Letiště ve městě Pečice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pečice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pečice (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pečice a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pečice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pečice: textový odkaz

satelitní mapu Pečice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pečice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pečice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pečice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pečice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oong-ni v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika
  2. El Mada v oblasti Oum Hadjer, Batha, Čad
  3. Fulong v oblasti Jiangyong, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.