3D mapa Kranjska Gora

Satelitní mapa Kranjska Gora

název bez diakritiky: Kranjska Gora
správní zařazení: Kranjska Gora, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 29' 2" North, 13° 47' 22" East

Kranjska Gora a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kranjska GoraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kranjska Gora. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kranjska Gora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kranjska Gora, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 29' 2" North, 13° 47' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kranjska Gora v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kranjska Gora

Hotely Kranjska Gora: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kranjska Gora: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kranjska Gora, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kranjska Gora Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kranjska Gora. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kranjska Gora

3D mapa Kranjska Gora v Google Earth

satelitní 3D mapa Kranjska Gora, Slovinsko

3D mapa Kranjska GoraGoogle Earth – podívejte se na Kranjska Gora z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kranjska Gora dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kranjska Gora shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kranjska Gora, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Kranjska Gora a okolí

Letiště ve městě Kranjska Gora a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kranjska Gora říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kranjska Gora (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kranjska Gora a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kranjska Gora

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kranjska Gora: textový odkaz

satelitní mapu Kranjska Gora: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kranjska Gora

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kranjska Gora: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kranjska Gora: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kranjska Gora: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Tuiliere v oblasti Castellane, Alpes-de-Haute-Provence, Provence-Alpes-Cote dAzur, Francie
  2. Maule v oblasti Villa Alegre, Linares, Chile
  3. Njumukul v oblasti Darfur, Súdán
  4. Pauini v oblasti Pauini, Amazonas, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.