3D mapa Piran

Satelitní mapa Piran

název bez diakritiky: Piran
správní zařazení: Piran, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 31' 40" North, 13° 34' 14" East

Piran a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PiranVítejte na stránce věnované satelitní mapě Piran. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Piran, administrativně je místo zařazeno do oblasti Piran, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 31' 40" North, 13° 34' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Piran v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Piran

Hotely Piran: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Piran: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Piran, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Piran Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Piran. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Piran

3D mapa Piran v Google Earth

satelitní 3D mapa Piran, Slovinsko

3D mapa PiranGoogle Earth – podívejte se na Piran z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Piran dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Piran shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Piran, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Piran a okolí

Letiště ve městě Piran a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Piran říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Piran (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Piran a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Piran

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Piran: textový odkaz

satelitní mapu Piran: obrázkový odkaz

satelitní mapu Piran

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Piran: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Piran: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Piran: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Janub as Surrah v oblasti Kuwait, Kuvajt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.