3D mapa Portorož

Satelitní mapa Portorož

název bez diakritiky: Portoroz
správní zařazení: Piran, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 30' 58" North, 13° 35' 18" East

Portorož a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PortorozVítejte na stránce věnované satelitní mapě Portorož. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Portoroz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Piran, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 30' 58" North, 13° 35' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Portorož v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Portorož

Hotely Portorož: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Portorož: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Portorož, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Portorož Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Portorož. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Portorož

3D mapa Portorož v Google Earth

satelitní 3D mapa Portorož, Slovinsko

3D mapa PortorožGoogle Earth – podívejte se na Portorož z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Portorož dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Portorož shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Portorož, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Portorož a okolí

Letiště ve městě Portorož a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Portorož říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Portorož (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Portorož a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Portorož

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Portorož: textový odkaz

satelitní mapu Portorož: obrázkový odkaz

satelitní mapu Portorož

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Portorož: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Portorož: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Portorož: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Laci v oblasti Daugavpils, Lotyšsko
  2. Vengan a Ver v oblasti Independencia, Dominikánská republika
  3. Nicolaevca v oblasti Balti, Moldávie
  4. Drenov Do v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.