3D mapa Gorica

Satelitní mapa Gorica

název bez diakritiky: Gorica
správní zařazení: Puconci, Slovinsko, Evropa
zeměpisná poloha: 46° 42' 18" North, 16° 8' 42" East

Gorica a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GoricaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gorica. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gorica, administrativně je místo zařazeno do oblasti Puconci, Slovinsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 46° 42' 18" North, 16° 8' 42" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gorica v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gorica

Hotely Gorica: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gorica: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gorica, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gorica Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gorica. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gorica

3D mapa Gorica v Google Earth

satelitní 3D mapa Gorica, Slovinsko

3D mapa GoricaGoogle Earth – podívejte se na Gorica z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gorica dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gorica shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gorica, Slovinsko v Google Earth »

Letiště Gorica a okolí

Letiště ve městě Gorica a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gorica říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gorica (Slovinsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gorica a celou oblast Slovinsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gorica

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gorica: textový odkaz

satelitní mapu Gorica: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gorica

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gorica: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gorica: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gorica: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Monjas Alto v oblasti Cayambe, Pichincha, Ekvádor
  2. Koroba v oblasti Carnot, Mambere-Kadei, Středoafrická republika
  3. Dumont v oblasti Traverse County, Minnesota, Spojené státy americké
  4. Cerova e Malit v oblasti Skrapar, Albánie
  5. Ankatakatabe v oblasti Analalava, Mahajanga, Madagaskar
  6. Apache v oblasti Otero County, New Mexico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.