3D mapa Heer Isaaq

Satelitní mapa Heer Isaaq

název bez diakritiky: Heer Isaaq
správní zařazení: Buur Xakaba (Bur Hacaba), Bay, Somálsko, Afrika
zeměpisná poloha: 2° 55' 0" North, 44° 12' 0" East

Heer Isaaq a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Heer IsaaqVítejte na stránce věnované satelitní mapě Heer Isaaq. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Heer Isaaq, administrativně je místo zařazeno do oblasti Buur Xakaba (Bur Hacaba), Bay, Somálsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 55' 0" North, 44° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Heer Isaaq v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Heer Isaaq

Hotely Heer Isaaq: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Heer Isaaq: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Heer Isaaq, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Heer Isaaq Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Heer Isaaq. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Heer Isaaq

3D mapa Heer Isaaq v Google Earth

satelitní 3D mapa Heer Isaaq, Somálsko

3D mapa Heer IsaaqGoogle Earth – podívejte se na Heer Isaaq z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Heer Isaaq dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Heer Isaaq shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Heer Isaaq, Somálsko v Google Earth »

Letiště Heer Isaaq a okolí

Letiště ve městě Heer Isaaq a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Heer Isaaq říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Heer Isaaq (Somálsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Heer Isaaq a celou oblast Somálsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Heer Isaaq

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Heer Isaaq: textový odkaz

satelitní mapu Heer Isaaq: obrázkový odkaz

satelitní mapu Heer Isaaq

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Heer Isaaq: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Heer Isaaq: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Heer Isaaq: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nyaungnpyuyo v oblasti Ye-Ngan, Shan, Barma
  2. Kamaron v oblasti Koinadugu, Northern, Sierra Leone
  3. Baskoy v oblasti Erzurum, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.