3D mapa Benidorm

Satelitní mapa Benidorm

název bez diakritiky: Benidorm
správní zařazení: Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 32' 0" North, 0° 80' 0" West

Benidorm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BenidormVítejte na stránce věnované satelitní mapě Benidorm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Benidorm, administrativně je místo zařazeno do oblasti Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 32' 0" North, 0° 80' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Benidorm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Benidorm

Hotely Benidorm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Benidorm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Benidorm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Benidorm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Benidorm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Benidorm

3D mapa Benidorm v Google Earth

satelitní 3D mapa Benidorm, Španělsko

3D mapa BenidormGoogle Earth – podívejte se na Benidorm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Benidorm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Benidorm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Benidorm, Španělsko v Google Earth »

Letiště Benidorm a okolí

Letiště ve městě Benidorm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Benidorm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Benidorm (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Benidorm a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Benidorm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Benidorm: textový odkaz

satelitní mapu Benidorm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Benidorm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Benidorm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Benidorm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Benidorm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wissangmok-kol v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  2. Sohung-ni v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Capilla v oblasti Pacajes, La Paz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.