3D satelitní mapa Barrio del Medio v Google Earth

název bez diakritiky: Barrio del Medio
správní zařazení: Avila, Castilla y Leon, Španělsko, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 32' 0" North, 5° 5' 0" West

Google Earth: Barrio del Medio a okolí

Google Earth – mapa Barrio del MedioVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Barrio del Medio. Zobrazené místo je známé jako Barrio del Medio, administrativně se řadí do oblasti Avila, Castilla y Leon, Španělsko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 40° 32' 0" North, 5° 5' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Barrio del Medio: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Barrio del Medio on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Barrio del Medio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Barrio del Medio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Barrio del Medio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Barrio del Medio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Barrio del Medio v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Barrio del Medio v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Barrio del Medio Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Barrio del Medio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Barrio del Medio. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Barrio del Medio a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Barrio del Medio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Barrio del Medio (Španělsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Barrio del Medio a celou oblast Španělsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Horton v oblasti Vernon County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Mkuyuni Pwani v oblasti Zansibar North-Central, Kaskazini-Unguja, Tanzanie
  3. Stone Bridge (historical) v oblasti Smith County, Tennessee, Spojené státy americké
  4. Bol'shoy Morets v oblasti Elanskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.