loading

Castilla y Leon: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Castilla y Leon

Hotely Castilla y Leon – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Castilla y Leon. Další města v oblasti Castilla y Leon – viz mapa Castilla y Leon.

Rezervujte si hotel Castilla y Leon on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Castilla y Leon. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Valladolid

Valladolid leží v oblasti Valladolid, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Valladolid).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Valladolid (navštivte průvodce hotely Valladolid pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Valladolid je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Valladolid

další hotely Valladolid »
Silken Juan de Austria: fotografie

Silken Juan de Austria ****

Tento pozoruhodný 4-hvězdičkový hotel je vzdálen pouhých 20 minut 'ze staré historické části této nádherné město a má dobré předpoklady pro prozkoumání všech Valladolid, které nabízí.

Foxa Valladolid: fotografie

Foxa Valladolid ****

Tento luxusní hotel se může pochlubit, executive pokojů, které z ní činí ideálním místem pro pobyty obchodní cesty. Je také dobře napojen na dopravní síť.

Sercotel Felipe IV: fotografie

Sercotel Felipe IV ****

Hotel Felipe IV je mezníkem v průmyslu hotelu Valladolid. Nachází se ve městě je nejelegantnější oblasti, přímo v nákupní čtvrti, hotel se nachází hned vedle historické čtvrti města a 5 minut od AVE (vysokorychlostní vlak) stanice.

Hotely León

León leží v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa León).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Leon (navštivte průvodce hotely León pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Leon je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Leon

další hotely León »
Parador de León: fotografie

Parador de León *****

Sídlí v bývalém klášteře, postavený v 16. století, Parador de León je ohromující hotel, který se zachoval své původní, luxusním vybavením interiéru, a působivé architektury.

Cortes de León: fotografie

Cortes de León ****

Zasazen do klidné polohy, tento moderní a funkční hotel je zasazené uprostřed 10.000 metrů čtverečních důvodů, jen 5 minut jízdy mimo centrum města.

Sercotel Alfonso V: fotografie

Sercotel Alfonso V ****

The Alfonso V hotelu nabízí klasicismus a nejmodernější dekor pojistka jedinečný vzorec, jen krok od historického centra, katedrála a Kolegiátní kostel San Isidoro.

Hotely Aranda de Duero

Aranda de Duero leží v oblasti Burgos, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Aranda de Duero).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Aranda de Duero (navštivte průvodce hotely Aranda de Duero pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Aranda de Duero je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Aranda de Duero

další hotely Aranda de Duero »
Hotel Tres Condes: fotografie

Hotel Tres Condes ***

Tento hotel je strategicky umístěn blízko centra a obchodní park a je ideálním místem pro podnikání rezervovat pobyt nebo přestávce v Ribera del Duero regionu.

Hotel Area Tudanca Aranda: fotografie

Hotel Area Tudanca Aranda ****

4 hvězdy Tudanca Hotel se nachází ve městě Fuentespina (Burgos), v blízkosti Aranda de Duero.

Hotel Tudanca-Aranda II: fotografie

Hotel Tudanca-Aranda II **

Ideální pro odpočinek na cestě, to pohodlné ubytování nabízí rychlý a snadný přístup k dálnici. V hotelu se nachází mimo Aranda de Duero, hlavní město vína Ribera del Duero kraj, známý svými vinnými sklepy.

Hotely Segovia

Segovia leží v oblasti Segovia, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Segovia).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Segovia (navštivte průvodce hotely Segovia pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Segovia je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Segovia

další hotely Segovia »
Eurostars Plaza Acueducto: fotografie

Eurostars Plaza Acueducto ****

Tento nově vybudovaný 4-hvězdičkový hotel nabízí ubytování navrženy v současném-stylu. Je umístěna přímo naproti nádherné starobylé akvadukt.

Hotel Cándido: fotografie

Hotel Cándido ****

Půvabné a elegantní hotel se nachází v klidné oblasti Segovia, jen co by kamenem dohodil od proslulého římského vodovodu. Elegantní hotel je ideálním místem k relaxaci a odpočinout si a klasické výzdoba vytváří klidné prostředí.

Hotel San Antonio el Real: fotografie

Hotel San Antonio el Real ****

Fantastická příležitost k pobytu v klášteře, která se nachází v srdci Segovia, která byla pečlivě renovována a přeměnit na luxusní hotel.

Hotely Ciudad-Rodrigo

Ciudad-Rodrigo leží v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Ciudad-Rodrigo).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ciudad-Rodrigo (navštivte průvodce hotely Ciudad-Rodrigo pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ciudad-Rodrigo je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ciudad-Rodrigo

další hotely Ciudad-Rodrigo »
Palacio de Maldonado: fotografie

Palacio de Maldonado ***

Tento nápadně atraktivní hotel se nachází v Maldonado paláce, zrekonstruované 16. století klášter, který je uveden jako národního dědictví, která leží ve zdech města Ciudad Rodrigo.

Hotel Arcos: fotografie

Hotel Arcos **

Pokoje v hotelu Arcos mají plazmové obrazovky-TV a hydromasážní sprchou nebo vanou. To se nachází v centru Ciudad Rodrigo, hned vedle katedrály. Vybavení v hotelu Arcos bezplatné Wi-Fi v prostorné veřejných prostorách.

Conde Rodrigo II: fotografie

Conde Rodrigo II ****

Nachází se v klidném prostředí jen 1,5 km od Ciudad Rodrigo, Hotel Conde Rodrigo II je obklopen nádherným zahrady, měření 3 ha, kde můžete relaxovat a užívat opalování v letních měsících.

Hotely Salamanca

Salamanca leží v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Salamanca).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Salamanca (navštivte průvodce hotely Salamanca pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Salamanca je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Salamanca

další hotely Salamanca »
Torre del Clavero: fotografie

Torre del Clavero ***

The hotel Torre del Clavero se nachází v historickém centru Salamanca, v přední části slavné věž Torre del Clavero a jen pár metrů od Plaza Mayor.

Plaza del Angel: fotografie

Plaza del Angel ****

4-star Plaza del Angel je situován v samém srdci historické části Salamanca. Leží hned vedle hlavního náměstí a kousek od města nejvýznamnějších památek.

Grand Hotel Don Gregorio: fotografie

Grand Hotel Don Gregorio *****

Toto 15. století-paláce bylo krásně obnoveny na luxusní hotel, s bezkonkurenční polohu naproti klášteru ohromující svatého Štěpána, metrů od Plaza Mayor.

Hotely Burgos

Burgos leží v oblasti Burgos, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Burgos).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Burgos (navštivte průvodce hotely Burgos pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Burgos je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Burgos

další hotely Burgos »
Hotel G3 Marqués de Berlanga: fotografie

Hotel G3 Marqués de Berlanga ***

Tento moderní hotel s Wi-Fi leží v up-a-nadcházející oblast severně od města Burgos centra, pár minut od nového Burgos-Rosa de Lima vlakového nádraží a nové letiště. Odpočinout od davů na G3 Marqués de Berlanga.

Hotel Cabildo: fotografie

Hotel Cabildo ***

Tento hotel směsi nový, moderní design s nastavením v historickém centru Burgos, pouze 5-minut pěšky do katedrály a na slavné trati Camino de Santiago. Ubytujte se v současném stylu na výhodnou polohu hotelu Cabildo.

Hostal Domus: fotografie

Hostal Domus **

Nastavit vedle Burgos University, Hostal Domus nabízí moderní ubytování v blízkosti Camino de Santiago poutní cesta. Každý funkční pokoj vlastní koupelnu, LCD TV a Wi-Fi připojení na internet.

Hotely Ponferrada

Ponferrada leží v oblasti Leon, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Ponferrada).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Ponferrada (navštivte průvodce hotely Ponferrada pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Ponferrada je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Ponferrada

další hotely Ponferrada »
Husa Hotel Bergidum: fotografie

Husa Hotel Bergidum ***

Hotel se nachází v centru města, s jeho moderní architektonické formy, světlo a prostor byly kombinovány a vytvořit osobitou atmosférou. Jeho interiér byl navržen s jedním jediným týkají: pohodlí svých hostů.

Temple Ponferrada: fotografie

Temple Ponferrada ****

Nachází se v centru Kastilie a Leons Ponferrada vedle Temple Park, tento hotel má divadelní design interiéru inspirovaná Středověká éra. Užijte si jídlo v restauraci.

Aroi Bierzo Plaza: fotografie

Aroi Bierzo Plaza ***

Hotel Aroi Bierzo Plaza se nachází v samém srdci Ponferrada tím, že radnice. Jeho atraktivní Všechny pokoje nabízejí bezplatné minibar, bezplatné Wi-Fi připojení na internet a klimatizace. Aroi Bierzo Plaza je jen pár metrů od Bierzo muzea.

Hotely Ávila

Ávila de los Caballeros leží v oblasti Avila, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Ávila).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Avila de los Caballeros (navštivte průvodce hotely Ávila de los Caballeros pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Avila de los Caballeros je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Avila de los Caballeros

další hotely Ávila »
Casa Telares: fotografie

Casa Telares

Casa Telares se nachází jen uvnitř historické městské hradby Ávila, 500 metrů od Kongresového centra Lienzo Norte. Každý prostorný byt nabízí bezplatné on-site parkoviště a terasu s grilem.

Hospederia La Sinagoga: fotografie

Hospederia La Sinagoga **

Okouzlující hotel se nachází v samém srdci města evokující Avila, jen co by kamenem dohodil od města, historické památky. Útulný hotel je vyzdoben elegantně, kombinující tradiční, historické prvky s moderním zařízením.

Gran Hotel Doña Ximena: fotografie

Gran Hotel Doña Ximena ****

Ideální pro klasickou, romantickou dovolenou v samém srdci historického Ávila, tento elegantní hotel je nastavena jen pár kroků od města je katedrála a staré městské hradby.

Hotely Soria

Soria leží v oblasti Soria, Castilla y Leon, Španělsko (viz mapa Soria).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Soria (navštivte průvodce hotely Soria pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Soria je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Soria

další hotely Soria »
Alfonso VIII: fotografie

Alfonso VIII ****

Hotel Alfonso VIII nabízí dobré-hodnota ubytování v srdci Soria, v Castilla y León. Toto funkční, moderní hotel má fitness centrum a sauna. Alfonso VIII se v centru města Soria.

Leonor Centro: fotografie

Leonor Centro ****

Leonor Centro se nachází 400 metrů od hlavního náměstí v Soria. Nabízí bezplatné Wi-Fi, a volné lázní a posilovny. Všechny klimatizované pokoje mají hydromasážní vanu a trezor na notebook.

Hotel Cadosa: fotografie

Hotel Cadosa ***

Nachází se v klidném prostředí, 5 minut jízdy od Soria, hotel je vhodný základ pro objevování zbytku provincie a jeho malebné krajiny. Dostatek pokoje jsou komfortně zařízené a exteriéru-čelí.

Hotely Castilla y Leon: rezervace ubytování

Poloha oblasti Castilla y Leon

– viz mapa Castilla y Leon »

Castilla y Leon leží ve státě Španělsko.

Rezervace ubytování: Castilla y Leon – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Castilla y Leon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Castilla y Leon.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Castilla y Leon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Castilla y Leon – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Castilla y Leon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.