loading

Figueruela de Arriba hotely: Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba

Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra

základní informace

třída:
adresa hotelu: Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra, 49520 Figueruela de Arriba
zeměpisná poloha: 41° 51' 56" severní šířky, 6° 25' 9" západní délky
oblast: Zamora, Castilla y Leon, Španělsko
počet pokojů: 25

popis hotelu

Obklopen hor Sierra de la Culebra regionální rezervy, tento velký kemp nabízí několik sportovních zařízení, 2 venkovní bazény a masáže místnost se saunou.


Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba: rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra – podrobné informace & rezervace »

Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba: nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Figueruela de Arriba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Figueruela de Arriba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra ve městě Figueruela de Arriba, Zamora, Castilla y Leon, Španělsko – viz mapa Figueruela de Arriba ».

Hotely blízko hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba

Hotely v okolí hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Figueruela de Arriba

Velká letiště blízko hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba

Letiště blízko hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Camping-bungalow Park Sierra de la Culebra hotel Figueruela de Arriba. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.