La Casa De La Marca Pairal je renovovaný 16. století dům v Montbrió de la Marca, projížďku hodiny cesty od Tarragona. V krásné přírodě, nabízí bezplatné používání jízdních kol a bezplatné Wi-Fi.
Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.
Maplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Montbrio de la Marca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.
Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.
Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Montbrio de la Marca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Hotel leží na adrese Sarral, 4 ve městě Montbrió de la Marca, Tarragona, Cataluna, Španělsko – viz mapa Montbrió de la Marca ».
Hotely v okolí hotelu La Casa Pairal De La Marca hotel Montbrio de la Marca jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.
V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu La Casa Pairal De La Marca hotel Montbrio de la Marca. Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.
Letiště blízko hotelu La Casa Pairal De La Marca hotel Montbrio de la Marca, která nejsou uvedena v předchozím seznamu.
V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu La Casa Pairal De La Marca hotel Montbrio de la Marca. Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.