loading

Navarra: hotely – rezervujte si hotel v oblasti Navarra

Hotely Navarra – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města v oblasti Navarra. Další města v oblasti Navarra – viz mapa Navarra.

Rezervujte si hotel Navarra on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané hotely v oblíbených městech oblasti Navarra. Hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře.

Hotely Corella

Corella leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Corella).

Seznam hotelů Corella . Podrobná satelitní mapa Corella je na samostatné stránce.

Hotely Corella

hotely Corella »
Hotel Hospederia Nuestra Señora del Villar: fotografie

Hotel Hospederia Nuestra Señora del Villar ***

Stanovené v klidném místě na okraji Navarra, tento bývalý klášter se pyšní nádhernými zahradami a výhledem na Corella.

Hotel Restaurante Caracho: fotografie

Hotel Restaurante Caracho ***

Hotel Restaurante Caracho nabízí bezplatné Wi-Fi přístup a bezplatné parkování přímo na místě. To je jen 1 km od centra Corella, v jižní provincii Navarra. Tento malý, moderní hotel nabízí komfortní pokoje s televizí a klimatizací.

Hotel Ciudad de Corella: fotografie

Hotel Ciudad de Corella **

Centrálně umístěný v Navarra a v této okouzlující barokní vesnice toto inteligentní a moderní hotel má impozantní vstupní hala s krytým fontánami a osobní služby jógy. Začněte den s vydatné snídani v hotelu Ciudad de Corella Cafe.

Hotely Lesaka

Sumbilla leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Lesaka).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Sumbilla (navštivte průvodce hotely Sumbilla pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sumbilla je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Sumbilla

další hotely Lesaka »
Casa Rural Alan-Zahar: fotografie

Casa Rural Alan-Zahar *

Rustikální Alan-Zahar nabízí pokoje a apartmány na okraji Lesaka, v provincii Navarra. Obklopen venkově, všechny ubytování má výhled do zahrady nebo hory.

Hotel Bereau: fotografie

Hotel Bereau **

Tento malý, rodinný hotel se nachází na břehu řeky Bidasoa na Irun-Elizondo cesty zelené. Jeho vyhřívané pokoje nabízejí výhled na hory a zahrnují bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybaveny jednoduchou výzdobu s kachlovými podlahy a dřevěný nábytek.

Hotel Atxaspi: fotografie

Hotel Atxaspi **

Nachází se v atraktivním horském městečku Lesaka a je obklopen pozoruhodnou krajinou údolí, to je útulný a vkusně zařízený hotel s tradiční vystaveny trámy a dekor.

Hotely Larraga

Larraga leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Larraga).

Seznam hotelů Larraga . Podrobná satelitní mapa Larraga je na samostatné stránce.

Hotely Larraga

hotely Larraga »
Hotel Villa de Larraga: fotografie

Hotel Villa de Larraga ****

Tento nádherný hotel se nachází v Larraga, venkovské město v srdci krásného regionu Navarra. Nabízí komfortní a elegantní pokoje, s terasou a bezplatné Wi-Fi, jen 40 km od Pamplona.

Hostal Casa Perico: fotografie

Hostal Casa Perico *

Nachází se v samém srdci regionu Navarra, tento komfortní Hostel nabízí bezplatné Wi-Fi, terasa a malebné výhledy na hory. Nachází se v malém venkovském městečku Lárraga, pohon pouhých 30 minut od Pamplona.

Hotel Rural el Castillo: fotografie

Hotel Rural el Castillo *

Tento venkovský hotel s sezónní krytým bazénem se nachází v borovém lese nedaleko města Larraga. Nabízí nádherné horské a lesní názory a bezplatné Wi-Fi v celém.

Hotely Puente la Reina

Puente la Reina leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Puente la Reina).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Puente la Reina (navštivte průvodce hotely Puente la Reina pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Puente la Reina je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Puente la Reina

další hotely Puente la Reina »
Hotel Jakue: fotografie

Hotel Jakue ***

Hotel Jakue je zasazen do historické vesnice Puente la Reina, 18 km od Pamplona. Tento malý hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné on-parkování v místě a funkční pokoje s plazmovými televizory.

Hotel Rural El Cerco: fotografie

Hotel Rural El Cerco *

Tato věž z 12. století se nachází ve středověké opevněné město Puente la Reina, v provincii Navarra. Nyní rodinný hotel nabízí okouzlující pokoje ve venkovském stylu s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.

Hotel Rural Bidean: fotografie

Hotel Rural Bidean

Hotel Rural Bidean je zasazen do obnovena 14. století kamennou stavbou v Puente de la Reina, 18 km od Pamplona. Nabízí typickém venkovském stylu vytápěné místnosti s plochou obrazovkou.

Hotely Isaba

Isaba leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Isaba).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Isaba (navštivte průvodce hotely Isaba pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Isaba je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Isaba

další hotely Isaba »
Metsola Apartamentos Rurales: fotografie

Metsola Apartamentos Rurales ***

Metsola Apartmentos Rurales jsou v krásném údolí Roncal, vysoko ve španělské Pyreneje. Tyto moderní apartmány nabízejí ploché obrazovky-televizory, DVD přehrávače a bezplatné Wi-Fi. Metsola venkova Apartmány jsou postaveny s použitím přírodního kamene a dřeva.

Hotel Apartamentos Isaba: fotografie

Hotel Apartamentos Isaba ***

To je ubytování, které poskytuje to, co tolik snažit, být obklopen přírodní horské nastavení je ideální pro outdoorové aktivity a ochutnat různé místní kuchyně.

Hostal Lola: fotografie

Hostal Lola

Nachází se v malém městečku Isaba v Roncal údolí Hostal Lola je ideální pro objevování Navarese Pyrenejí. Všechny útulné a barevné pokoje mají výhled na hory. Pokoje v domě pro hosty Lola mají ústřední topení a TV s plochou obrazovkou.

Hotely Tudela

Tudela leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Tudela).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tudela (navštivte průvodce hotely Tudela pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tudela je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tudela

další hotely Tudela »
Tudela Bardenas: fotografie

Tudela Bardenas ***

The Tudela Bardenas Hotel má výsadní, kterým se v historickém městě Tudela, na březích řeky Ebro ve Španělsku v regionu Navarra. Hotel má k obchodní hosty v průběhu týdne a prozkoumávat místní plochy na ...

AC Hotel Ciudad de Tudela by Marriott: fotografie

AC Hotel Ciudad de Tudela by Marriott ****

Nastavte v zrestaurovaný šlechtického sídla, v tomto hotelu mísí historické okolí se 21. století-zařízení v centru této klidné město. Odpočinout si s cvičením ve fitness centru hotelu nebo relaxovat v sauně nebo turecké lázně.

Hotel Aire de Bardenas: fotografie

Hotel Aire de Bardenas ****

Soudobá architektura a design interiéru je v jednotě s přirozenou krásu strohosti a okolní krajiny v tomto zařízení se nachází v rozlehlé krajině Bardenas Reales národního parku (biosférická rezervace).

Hotely Pamplona

Iruña leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Pamplona).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Iruna (navštivte průvodce hotely Iruña pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Iruna je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Iruna

další hotely Pamplona »
NH Iruña Park: fotografie

NH Iruña Park ****

Tento moderní, 4-hvězdičkový hotel se nachází v pěší vzdálenosti od centra Pamplona, okouzlující, historické hlavní město Navarry.

Puerta del Camino: fotografie

Puerta del Camino ****

The Puerta del Camino je nádherně klidný hotel se nachází v srdci krásné Pamplona, který se odehrává ve středověkém klášteře převeden.

Palacio Guendulain: fotografie

Palacio Guendulain ****

Nachází se v centru Pamplona, to 18. století-Palác byl krásně proměnil v nádherný hotel se zahradou vystavování historických automobilů a elegantní restaurace.

Hotely Estella

Estella leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Estella).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Estella (navštivte průvodce hotely Estella pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Estella je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Estella

další hotely Estella »
Hotel Tximista: fotografie

Hotel Tximista ****

Moderní a útulný hotel, který byl přebudován ze starého mlejn, a leží na břehu řeky Ega. Nachází se na cestě Santiago, tento hotel je jen 20 minut od Pamplona.

Apartamentos Gebala: fotografie

Apartamentos Gebala ***

Gebala Apartmány jsou v historickém centru Estella, naproti kostela. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi a prádelna je k dispozici na místě.

Hospederia Chapitel: fotografie

Hospederia Chapitel ****

Hospederia Chapitel se nachází v centrální Estella, jenom přes řeku Ega od Gustavo de Maetzu muzeum. Její rustikální, klimatizované pokoje mají TV s plochou obrazovkou a soukromý balkon. Pokoje v hotelu mají dřevěné podlahy Chapitel a dřevěné trámy.

Hotely Tafalla

Tafalla leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Tafalla).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Tafalla (navštivte průvodce hotely Tafalla pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Tafalla je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Tafalla

další hotely Tafalla »
Hola Tafalla: fotografie

Hola Tafalla ****

Nachází se vedle Miguel Induráin sportovního centra, tento moderní designový hotel nabízí gastronomické restaurace, bezplatné Wi-Fi a elegantní klimatizované pokoje s plochou obrazovkou. Pamplona je 30 minut jízdy od hotelu.

Hotel Beratxa: fotografie

Hotel Beratxa ***

Hotel Beratxa se nachází hned vedle Tafalla náměstí a 600 metrů od vlakového nádraží. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou.

Hostal Tafalla: fotografie

Hostal Tafalla **

Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a samoobslužné restaurace, Hostal Tafalla je nastavena 1 km mimo Tafalla. Má ideální prostředí pro pěší turistiku a cykloturistiku, a Olite je 5 minut jízdy od hotelu. Všechny klimatizované pokoje v Hostal Tafalla má balkon.

Hotely Olite

Olite leží v oblasti Navarra, Navarra, Španělsko (viz mapa Olite).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané hotely Olite (navštivte průvodce hotely Olite pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Olite je na samostatné stránce.

Vybrané hotely Olite

další hotely Olite »
La Joyosa Guarda: fotografie

La Joyosa Guarda ****

Nachází se ve starém městě v této krásné středověké regionu je hotel se nachází v 18. století zámek, který byl láskyplně restaurována.

Parador de Olite: fotografie

Parador de Olite ***

Nachází se v centru této obce Navarran, Paradar Olite se může pochlubit vynikající umístění v 15. století-hrad. Prohlášen národní památkou, je klasicky vyzdobených ložnic a středověké atmosféry.

Hotel El Juglar: fotografie

Hotel El Juglar ***

Tento půvabný hotel je obklopen krásnou zahradou s vlastním bazénem. Je to tím, historické staré čtvrti středověkého města Olite. Hotel El Junglar nabízí krásný klasický design a moderní vybavení.

Hotely Navarra: rezervace ubytování

Poloha oblasti Navarra

– viz mapa Navarra »

Navarra leží ve státě Španělsko.

Rezervace ubytování: Navarra – žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů v oblasti Navarra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů v oblasti Navarra.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování v oblasti Navarra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Navarra – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely v oblasti Navarra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.