3D mapa Al Ḩayrah

Satelitní mapa Al Ḩayrah

název bez diakritiky: Al Hayrah
správní zařazení: Shariqah, Spojené arabské emiráty, Asie
zeměpisná poloha: 25° 22' 53" North, 55° 24' 11" East

Al Ḩayrah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al HayrahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ḩayrah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Hayrah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shariqah, Spojené arabské emiráty, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 22' 53" North, 55° 24' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ḩayrah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ḩayrah

Hotely Al Ḩayrah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ḩayrah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ḩayrah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ḩayrah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ḩayrah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Ḩayrah

3D mapa Al Ḩayrah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ḩayrah, Spojené arabské emiráty

3D mapa Al ḨayrahGoogle Earth – podívejte se na Al Ḩayrah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ḩayrah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ḩayrah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ḩayrah, Spojené arabské emiráty v Google Earth »

Letiště Al Ḩayrah a okolí

Letiště ve městě Al Ḩayrah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ḩayrah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ḩayrah (Spojené arabské emiráty)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ḩayrah a celou oblast Spojené arabské emiráty. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ḩayrah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ḩayrah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ḩayrah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ḩayrah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ḩayrah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩayrah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ḩayrah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Krchleby v oblasti Nymburk, Středočeský kraj, Česká republika
  2. Kourouk v oblasti Mayo-Rey, Nord, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.